En Yeni Film Haberleri

“Yanlış Anlama 2” 30 Eylül’de Sinemalarda!

Merakla beklenen devam filmi “Yanlış Anlama 2” seyirciyle buluşmak için gün sayıyor…

Azerbaycan Türkçesi ile Türkçe arasında yaşanan yanlış anlaşılmaları konu alan ve Azerbaycan’da gişe rekorları kıran 2017 tarihli “Yanlış Anlama” filminin devam halkası “Yanlış Anlama 2″nin vizyona girmesine sayılı günler kaldı. 
Yönetmenliğini Aykut Taşkın’ın üstlendiği “Yanlış Anlama 2″de başrolleri Cemal Hünal ve Gülşen Hüseynli paylaşıyor. Filmde ayrıca usta oyuncu Yılmaz Gruda, M. Fatih Özkan ve Azerbaycan’nın en ünlü isimleri İslam Mehreliyev ile Ercan Resulov rol alıyorlar. 
Filmin konusu kısaca şöyle: Ününe fazlasıyla düşkün Şef Ceyhun, onu çocuk yaşta yanına alıp bildiklerini öğreten Ahmet Usta ve onların yanından hiç ayrılmayan Fazıl, her şeye yeniden başlamak için Bakü’ye giderler. Azerbaycan’ın en eski restoranında annesinin mirasını devam ettiren Aydan Şef, Ahmet Usta’nın yardımıyla annesinin tarifini bulmaya çalışırken; Ceyhun Şef, Azerbaycan’ın geleneksel lezzetlerini keşfederek yepyeni bir aşçılık yolculuğuna çıkar. İstanbul’un en çok like alan restoranından, Bakü’nün ara sokaklarındaki eski bir restorana uzanan bu hikayede, izleyicileri bol bol kahkaha ve aşk bekliyor.
“Yanlış Anlama 2″nin yapımcılığını, sektöre ilk adımını atan JB Films üstleniyor. Yaptıkları yatırımla ilerleyen dönemlerde de sinema sektörüne bir çok film kazandıracak olan JB Films’in ortaklarından olan Fırat Özdemir’in Türkiye ve yurtdışında, inşaat sektöründe yatırımları mevcut. Firmanın diğer ortağı olan Levent Cengizhan ise daha önce bir çok filmin, dizinin ve tiyatro oyununun yapımcılığını üstlenmiş sektörden biri. İkili, ilk filmleri olan “Yanlış Anlama 2” için de oldukça heyecanlılar. 
“Yanlış Anlama 2” 30 Eylül’de sinemalarda! 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu