En Yeni Film Haberleri

Keanu Reeves “BRZRKR” Uyarlamasını Yönetebilir

Reeves, kendi çizgi romanından uyarlanacak Netflix filmini yönetmeyi düşünüyor.

Keanu Reeves’in Matt Kindt ve Ron Garney ile birlikte yarattığı çizgi roman BRZRKR Netflix için live-action film olarak uyarlanacak. “The Batman”in senaryo ekibinde de bulunan senarist ve yönetmen Mattson Tomlin filmin senaryosunu geçtiğimiz günlerde tamamlayınca gözler yönetmen koltuğuna çevrildi. Reeves, Collider ile gerçekleştirdiği röportajda, senaryoyu henüz okumadığını ama yine de filmin yönetmenliğini üstlenmeyi düşündüğünü dile getirdi.
2021 tarihli, 12 ciltlik fantastik çizgi roman serisi, Reeves’in uzun bir süredir geliştirdiği orijinal fikre dayanıyor ve yarı ölümlü – yarı tanrı olan itibarlı bir savaşçıyı merkezini alıyor. Çağlar boyunca lanetlenmiş, şiddete zorlanmış ve binlerce yıl boyunca dünyayı dolaşan bu fantastik kahramanı filmde Keanu Reeves canlandıracak.
Kariyerindeki ilk ve tek yönetmenlik denemesi 2013 tarihli “Man of Tai Chi” olan Keanu Reeves, BRZRKR projesiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Ne kadar çok iş olduğunu biliyorum, Man of Tai Chi’de yönetmen oldum çünkü yazma sürecinin bir parçasıydım ve bir başkasına teslim etmek istemedim. Ben de ‘oh, tamam’ dedim. ‘Bunu yönetmek zorundayım’. BRZRKR’da henüz tam olarak o noktada değilim. Senaryoyu okumam gerekiyor ama aynı zamanda bir ortağa sahip olmak ve bunun neler getirebileceği ile de ilgileniyorum.”
Netflix, BRZRKR çizgi romanını live-action film dışında iki sezonluk animasyon dizisi olarak da uyarladı. Dizinin yapım süreci bitmek üzere ancak yayın tarihi henüz belli değil. 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu