En Yeni Film Haberleri

BKM İmzalı Kara Komedi “Hazine”den İlk Teaser!

4 Kasım’da vizyona girecek “Hazine” filminden ilk teaser fragman yayınlandı.

BKM’den kara komik bir film geliyor!
Oyuncu kadrosunda, Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaş ve Hasibe Eren’in yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise Canbert Yerguz’un oturduğu “Hazine”den ilk teaser paylaşıldı. Film 4 Kasım’da, sinema salonlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.  
Yıldız oyuncu kadrosu ve mizahın sınırlarını genişleten kara komik türündeki hikayesi ile büyük bir merakla beklenen “Hazine”nin senaryosu Canbert Yerguz ve Burak Yerlikaya tarafından kaleme alındı. Filmin çekimleri geçtiğimiz yıl Nevşehir’de gerçekleştirildi. 
“Hazine”nin konusu kısaca şöyle: Annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut (Çağlar Çorumlu), ona karşı son görevini yerine getirmek ve bir an önce İstanbul’a dönerek yarım bıraktığı gönül meselesini tamamlamak ister. Ama işler umduğu gibi gitmez, memleketinde daha fazla kalması gerekmektedir. Bu esnada kardeşi Musa (Boran Kuzum) yüzünden katıldığı bir define kazısı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut’un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara komik bir maceraya dönüşür. 
“Hazine” 4 Kasım’da sinemalarda!

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu