En Yeni Film Haberleri

Tom Hardy Katıldığı Jiu-Jitsu Turnuvası’nda Birinci Oldu

İngiltere’deki Brezilya Jiu-Jitsu Açık Turnuvası’na katılan Tom Hardy, kendi dalında şampiyon oldu.

İngiltere’nin Milton Keynes kentinde düzenlenen 2022 Brezilya Jiu-Jitsu Açık Şampiyonası’nda geçtiğimiz hafta sonu sürpirz bir isim yarıştı: İngiliz aktör Tom Hardy turnuvaya katılarak kendi dalında birinci oldu. 

Etkinliğin sözcüsü The Guardian’a verdiği demeçte, “Herkes onu tanıdı ama o çok alçakgönüllüydü ve insanların onunla fotoğraf çekmesi için zaman ayırmaktan mutluydu. Onun etkinliğimizde rekabet etmesi gerçek bir zevkti.” dedi. 
Turnuvaya gerçek adı Edward Hardy’yi kullanarak katılan oyuncu, yarı final maçında dövüş sanatları ustası Danny Appleby ile karşı karşıya geldi. Hardy’den “gerçekten gerçekten iyi bir adam” diye bahseden Appleby, aktörün kendisine “Karşında benim olduğumu unut ve normalde ne yapıyorsan onu yap” dediğini belirtti.
Appleby sözlerine şöyle devam etti: “O gerçekten güçlü bir adam… Ünlü olduğu düşünülemez. Yaklaşık altı turnuva yaptım ve her birinde podyuma çıktım. Ama muhtemelen o sahip olduğum en zorlu rakip – kesinlikle Bane karakterini yaşıyor, orası kesin.”
Hardy’nin Milton Keynes’teki zaferi, bu yıl dövüş sanatlarında kazandığı tek zafer değil. Hardy, Ağustos ayında, Wolverhampton’da askeri personel, gaziler ve acil servis çalışanları için para toplamayı amaçlayan bir turnuva olan REORG Open Jiu-Jitsu Şampiyonasını da kazandı. Oyuncu ayrıca ciddi yaralanmalara veya TSSB ve depresyondan muzdarip olanlara jiu-jitsu öğreten bir yardım kuruluşu olan REORG’un mütevelli heyeti üyesi.

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu