En Yeni Film Haberleri

Yönetmen Matt Reeves, “The Batman”den Bir Sahne Paylaştı!

Başrolünde Robert Pattinson’ın rol aldığı The Batman, 4 Mart’ta sinemalarda!

Robert Pattinson’lı The Batman filminin yönetmeni ve senaristi Matt Revess, filmden bir sahnenin yüksek çözünürlüklü klibini yayınladı.
Bruce Wayne’in bir kilisedeki cenaze törenine katıldığı anda The Riddler tarafından hazırlanan kötü bir sürprizle karşılaştığı sahne geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılmıştı. Matt Reeves, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Çoğunuz internette dolaşan, The Batman’den bu sahneyi görmüşsünüzdür. Ben de bu videoyu 4K olarak Vimeo’ma koymaya karar verdim.” açıklması yer alıyor. 
Klipte, belediye başkan adayı Bella Reál (Jayme Lawson), Gotham Belediye Başkanı Don Mitchell’in (Rupert Penry-Jones) cenazesinde Wayne’e yaklaşıyor. Reál, merhum Martha ve Thomas Wayne hakkında “Gerçekten bu şehir için daha fazlasını yapıyor olabilirsiniz. Ailenizin bir hayırseverlik geçmişi var, ama söyleyebileceğim kadarıyla, hiçbir şey yapmıyorsunuz.” diyor. Tam o sırada Bruce Wayne, belediye başkanının küçük oğlunu kiliseye hızla giren bir araçtan kurtarmak için harekete geçiyor. Aracın içinden, Ridler’dan (Paul Dano) Batman’e özel bir mesaj ve kiliseyi havaya uçurmak üzere ayarlanmış bir bomba taşıyan kayıp Bölge Savcısı Gil Colson (Peter Sarsgaard) çıkıyor.
İşte Matt Reeves tarafından paylaşılan sahne:

The Batman – Funeral Scene – In Theaters March 4 from Matt Reeves on Vimeo.
 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu