En Yeni Film Haberleri

Kevin Costner, 19 Yıl Sonra Yeniden Kamera Arkasına Geçmeye Hazırlanıyor

Costner, “Western Horizon” adlı filmi yönetmesinin yanı sıra filmin yapımcılığını da üstlenecek ve başrolde yer alacak.

Son olarak büyük beğeni toplayan Western dizisi Yellowstone ile izleyici karşısına çıkan aktör Kevin Costner, yeniden yönetmenlik yapmaya hazırlanıyor. 
The Untouchables, JFK, The Bodyguard gibi unutulmaz Hollywood filmlerinin başarılı oyuncusu Kevin Costner, yönetmenli kariyerine 1990 yılında Dances With Wolves filmi ile başladı. Costner’ın aynı zamanda başrolü üstlendiği Western filmi 1991 yılının Akademi Ödülleri’nde En İyi Film Oscar’ını kazanırken, Kevin Costner’a da En İyi Yönetmen Oscar’ını getirdi. 
Costner yönetmen koltuğuna ikinci kez, 1997’de The Postman filmi için oturdu ancak film Dances With Wolves kadar başarılı olamadı. Kevin Costner’ın yönettiği son film ise, Lauran Paine tarafından yazılan “The Open Range Men” romanından uyarlanan, 2003 tarihli Open Range filmi oldu. Costner yönettiği diğer filmler gibi Open Range’in de başrolünde yer aldı ve film eleştirmenlerden ve izleyicilerden geçer not aldı.
Kevin Costner, aradan geçen 19 yılın ardından yeniden yönetmen koltuğuna oturacak. “Western Horizon” adındaki film, Batı Amerika’nın, Amerikan İç Savaşı öncesindeki ve sonrasındaki 15 yıllık dönemini anlatan geniş ve çok yönlü bir yaklaşım benimseyecek. Costner filmin başrolünde yer alacak ve aynı zamanda yapımcılığını da üstlenecek. 
Henüz filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler belli değil ancak cast çalışmalarının önümüzdeki günlerde başlayacağı duyuruldu. “Western Horizon”ın çekimleri ise Ağustos ayında Utah’ta başlayacak. 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu