En Yeni Film Haberleri

Yönetmen Jared Bush “Encanto”nun Silinen After Credits Sahnesini Paylaştı

Jared Bush, Twitter hesabından paylaştığı sahnenin, filmin duygusal etkisini bozduğu için silindiğini söyledi.

Disney animasyonu Enkanto: Sihirli Dünya, 2021’in sonlarına doğru vizyona girmesine rağmen yılın en beğenilen yapımlarından biri oldu. Kolombiya’nın dağlarında, sihirli bir diyarda yaşayan ve özel güçlere sahip olan Madrigal ailesinin hikayesini anlatan film, izleyicilerden ve eleştirmenlerden geçer not aldı. 
Filmin yönetmenlerinden ve senaristlerinden biri olan Jared Bush, Twitter hesabında filmin after credits sahnesi olarak tasarlanan fakat yayınlanmayan bir sahneyi paylaştı. Bush, bu sahnenin filmin sonunda yer alan küçük bir şaka olarak planladnığını ancak daha sonra ailenin bir araya gelmesiyle birlikte oluşan duygu yoğunluğu ile filmi bitirmenin daha uygun olacağını düşündüklerini dile getirdi.
Senaryosu Charise Castro Smith ve Jared Bush tarafından yazılan Enkanto: Sihirli Dünya; Jared Bush, Byron Howard ve Charise Castro Smith tarafından yönetildi. 
Jared Bush’un paylaştığı sahneyi aşağıdan izleyebilirsiniz.

We considered an after credit joke to end the movie, but ultimately felt going out on the emotion and joy of the family coming back together was the way to go… but the hilarious @darrinbutters animated it!! So here you go! THANK YOU EVERYONE FOR WATCHING WITH US!! #ENCANTO pic.twitter.com/XUMn6IfgeF
— Jared Bush (@thejaredbush) January 30, 2022

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu