En Yeni Film Haberleri

Yeni James Bond Olabilecek 20 İsim!

Daniel Craig’in Bond koltuğunu terk etmesinin ardından yeni Bond’un kim olacağı sorusuna cevap arıyoruz!

1. Tom Hardy
+

Efsane filmindeki ikiz Kray Kardeşler performansıyla büyük beğeni toplayan İngiliz oyuncu Tom Hardy Bond rolü konusunda listenin en tepelerinde yer alan isimlerden biri. Gerek fiziksel yeterliliği, gerek oyunculuğu, gerekse yaşı açısından role oldukça uygun olan Hardy, ayrıca Bond olmak için kendini aday gösteren isimlerden biri. Gerek bahis sitelerinde, gerek ihtimallerin yer aldığı film sitelerinde oldukça popüler bir tercih olarak öne çıkan Hardy’nin sevilen İngiliz ajanı rolüyle ilgili takılabileceği tek engel fazla popüler olması ama hayranların oylamalarında en yüksek beklenti Hardy yönünde.
Devamı…

Sevilen casusluk serisinin son 5 filminde ünlü İngiliz ajan James Bond’u canlandıran Daniel Craig’in yerine kimin geleceği hala cevapsız bir soru. Bond külliyatının 25. filmi No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok) resmi olarak Craig’in son filmi oldu. Craig’in yerini doldurabilecek isimler hakkındaki dedikodular ise her geçen gün artıyor. Holywood’un kimi ünlü isimleri kendi adaylıklarını koyarken, kimi isimler ise yapım şirketi tarafından değerlendiriliyor. Elbette, hayranların gönlünde yatan bazı isimler de var.
Biz de bu galerimizde ihtimalleri titizlikle inceleyerek sizler için en olası 20 ismi belirledik. Beyaz perdenin yeni Bond’unun kim olacağını henüz bilmesek de ihtimalleri 20 kişiye indirdik, size de favori Bond’unuzu seçmek kaldı!

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu