En Yeni Film Haberleri

“Yalnız Bir Evin Kahkahası”ndan Altyazılı Fragman

Film, usta oyuncular Sigourney Weaver ve Kevin Kline’ı bir araya getiriyor.

Sigourney Weaver ve Kevin Kline’ı yıllar sonra yeniden bir araya getiren komedi ve dram filmi “Yalnız Bir Evin Kahkahası” (The Good House) filmden altyazılı fragman yayınlandı. Film 30 Eylül’de sinema salonlarındaki yerini alacak.
“Yalnız Bir Evin Kahkahası”, şarap içmeyi ve kendi küçük sırlarını çok seven, cadılık suçlamasıyla idam edilen Salem mağdurlarının soyundan gelen New England’lı sarkastik emlakçı Hildy Good’un (Sigourney Weaver) hayatını takip ediyor.
Hildy’nin duygusal iniş çıkışlardan uzak dengeli devam eden yaşamı, lisedeki aşkı Frank Getchell (Kevin Kline) ile yeniden aşk yaşamaya başlamasıyla değişmeye başlar, dahası her şey birinin pervasız davranışları yüzünden içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Uzun süredir saklı kalan duygularını hatırlayan ve ailesi hakkında sırları ortaya dökülen Hildy, onlarca yıldır yüzleşmekten kaçtığı tek insanla yani kendisiyle hesaplaşmak zorunda kalır.
Ann Leary’nin çok satan romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Maya Forbes ve Wallace Wolodarsky beraber üstlenirken filmde ayırca Morena Baccarin, Rob Delaney, David Rasche, Rebecca Henderson,  Molly Brown, Kathryn Erbe gibi isimler yer alıyor. 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu