En Yeni Film Haberleri

M. Night Shyamalan İmzalı “Knock at the Cabin”den İlk Fragman!

Universal Pictures, M. Night Shyamalan’ın son filmi “Knock at the Cabin”den ilk fragmanı yayınladı. Türkçe adı “Kulübeye Tıklat” olarak açıklanan film, Paul G. Tremblay tarafından kaleme alınan çok satan roman “The Cabin at the End of the World”den (Dünyanın Sonundaki Kulübe) uyarlandı.
Ücra bir kulübede tatil yaparken dört silahlı yabancı tarafından rehin alınan bir aile odaklanan filmde, Dave Bautista (Dune, Galaksinin Koruyucuları serisi), Tony ödüllü ve Emmy adayı Jonathan Groff (Hamilton, Mindhunter), Ben Aldridge (Pennyworth, Fleabag), BAFTA adayı Nikki Amuka-Bird (İkna, Old), yeni oyuncu Kristen Cui, Abby Quinn (Küçük Kadınlar, Landline) ve Rupert Grint (Servant, Harry Potter serisi) rol alıyor.
Küçük kızları ile birlikte tatil yaparken, dehşetle yüzleşen çiftin (Jonathan Groff, Ben Aldridge) dış dünyaya erişimleri sınırlıdır ve kendilerinden kıyameti önlemek için bir seçim yapmalarını isteyen silahlı yabancılar karşısında her şeylerini kaybetmek üzereyken, öncelikle neye inandıklarına karar vermeleri gerekir…
M. Night Shyamalan, 90’ların gerilim filmlerinin hissiyatına sahip olacağını söylediği filmin çekimleri sırasında sette yaşanan yoğun deneyimler ve oyuncuların duygusal performansları nedeniyle çekimlere sık sık ara vermek durumunda kaldığını belirtmişti.
“Knock at the Cabin” 3 Şubat 2023’te vizyona girecek. 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu