En Yeni Film Haberleri

Jake Gyllenhaal’lu Michael Bay Filmi “Ambulans”tan Yeni Teaser!

Michael Bay imzalı yeni aksiyon filminden Super Bowl için özel teaser video yayınlandı.

6 Underground, Armageddon, Transformers, Pearl Harbor gibi aksiyon filmleriyle öne çıkan Michael Bay’in, aynı adlı, 2005 yapımı Danimarka filmine dayanan yeni aksiyon gerilim filmi “Ambulans” için yeni Super Bowl fragmanı yayınladı. Aksiyon gerilim filmi “Ambulans”ta banka soygunu planları ters gittiği ve kaçış planları suya düştüğü için bir ambulansı kaçırmak zorunda kalan iki kardeşin hikayesi anlatılıyor.
Filmin başrollerini Jake Gyllenhaal ve Yahya Abdul-Mateen II’nin üstlendiği filmde Eiza González, Devan Chandler Long, Garret Dillahunt, Keir O’Donnell, Moses Ingram gibi isimler de rol alıyor. Lars Andreas Pedersen’in orijinal senaryosundan uyarlanan “Ambulans”ın senaryosu Chris Fedak tarafından uyarlandı. Filmin yapımcılığını Michael Bay, James Vanderbilt, Bradley Fischer, William Sherak ve Ian Bryce üstleniyor. 
Filmin konusu kısaca şöyle: İki kardeş, ağır hasta olan annelerini tedavi ettirmek için gereken parayı bulmanın yolunu arar. Çaresiz kardeşler, parayı bulmak için bir banka soymaktan başka çare bulamaz. Bir soygun planı hazırlayan kardeşler, soygun sırasında işler ters gidince bir ambulansı çalmak zorunda kalır. Çok geçmeden kardeşler, çaldıkları ambulansın içinde ölmekte olan bir hastanın olduğunu fark eder.

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu