En Yeni Film Haberleri

Guy Ritchie, Yeni Filminin Çekimlerine Başladı

Başrolünde Jake Gyllenhaal’un yer aldığı filmin kadrosundaki diğer isimler de açıklandı.

Guy Ritchie tarafından yönetilen; Ivan Atkinson, Marn Davies ve Guy Ritchie tarafından yazılan “The Interpreter” adlı aksiyon filminin çekimleri İspanya’da başladı. Filmin başrolünde ünlü oyuncu Jake Gyllenhaal yer alıyor. 
Filmin çekimlerinin başlamasıyla birlikte oyuncu kadrosundaki diğer isimler de açıklandı. Başrolde Gyllenhaal’a eşlik edecek isim Şeytanın İkizi, Game of Thrones gibi yapımlarda rol alan Dar Salim oldu. Salim, filmde Afganistan’da Amerikan hükümeti adına çalışan ve Gyllenhaal’ın canlandırdığı Astsubay John Kinley’in hayatını kurtarmak için kendi hayatını riske atan Ahmed adındaki yerel bir çevirmeni canlandıracak.
Filmde ayrıca Açlık Oyunları ve Vikings gibi yapımlardan tanıdığımız Alexander Ludwig; The Boys ve Wish You Were Here gibi yapımlarda rol alan Antony Starr; The Gentlemen ve The 355 filmlerinde yer alan Jason Wong ile Bobby Schofield, Sean Sagar ve Emily Beecham rol alacaklar.
Jake Gyllenhaal’un “Eşsiz bir yetenek” olduğunu söylediği ve birlikte çalışabilecekleri mükemmel bir proje buldukları için mutlu olduğunu söyleyen Guy Ritchie’nin çekimlerini Türkiye’de gerçekleştirdiği son projesi Operation Fortune: Ruse de guerre 18 Mart’ta vizyona girecek. Jake Gyllenhaal ise son olarak Michael Bay tarafından yönetilen aksiyon filmi Ambulance’ın çekimlerini tamamladı. Film 8 Nisan’da  sinemalarda olacak.

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu