En Yeni Film Haberleri

Gerilim Filmi “The Weekend Away”den Fragman Paylaşıldı

Başrolünde Leighton Meester’ın rol aldığı film, 3 Mart’tan itibaren Netflix’te!

Başrollerini, Gossip Girl dizisindeki Blair Waldrof karakteriyle tanıdığımız Leighton Meester ve Blind Sun, The Translator gibi filmlerde rol alan Filistinli oyuncu Ziad Bakri’nin paylaştığı gerilim filmi “The Weekend Away”in ilk fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı.
Filmin yönetmen koltuğunda Angel of Mine ve Strangerland filmlerine imza atan senarist, yapımcı ve yönetmen Kim Farrant oturuyor. Sarah Alderson tarafından yazılan, aynı adlı çok satan romandan uyarlanan film, iki yakın arkadaşın çıktıkları hafta sonu tatilinin kabusa dönmesini anlatıyor. Filmde Leighton Meester ve Ziad Bakri’ye Christina Wolfe, Luke Norris ve Amar Bukvic eşlik ediyor. 
“The Weekend Away”in konusu kısaca şöyle: Beth (Leighton Meester) ve Kate (Christina Wolfe) iki yakın arkadaştır. Bir hafta sonu kaçamağı için Hırvatistan’a tatile giderler. Ailelerinden ve sorumluluklarından uzakta geçen eğlenceli bir atmosferle başlayan tatil, Kate’in aniden kayıplara karışmasıyla adeta kabusa dönüşür. Beth, en yakın arkadaşının gizemli kayboluşunun ardındaki sırrı çözmeye çalışırken onun öldüğünü öğrenir ve polis tarafından cinayetle suçlanır. İçinden çıkılmaz görünen gerilim dolu yolculuğunda Beth’e Hırvatistan’da tanıştığı taksi şoförü Zain eşlik eder. 
“The Weekend Away” 3 Mart’ta Netflix’te!

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu