En Yeni Film Haberleri

Disney ve Pixar Ortak Yapımı “Işıkyılı” Filminden Yeni Fragman ve Afiş!

Disney ve Pixar’ın 17 Haziran 2022’de vizyona girecek olan “Işıkyılı” filmi için paylaşılan aksiyon dolu yeni resmi fragman karşınızda!
Bilim kurgu, aksiyon ve maceranın harmanlandığı filmde, Oyuncak Hikayesi filmlerinde karşımıza çıkan unutamadığımız oyuncağa ilham veren kahramanın, Buzz Işıkyılı’nın, orijin hikayesini izleyeceğiz ve nesiller boyu geniş bir hayran kitlesine sahip olacak olan efsanevi Uzay Koruyucusu ile tanışacağız.
Filmde Buzz karakterini, Marvel Sinematik Evreni’nin Kaptan Amerika’sı Chris Evans seslendiriyor. Evans bu deneyimini, “Herkes ‘Bir hayalin gerçekleşmesi’ ifadesini çok fazla kullanıyor, ancak hayatım boyunca bu sözü hiç bu kadar içten kullanmamıştım. Beni tanıyan herkes animasyon filmlerine olan sevgimin çok derin olduğunu bilir. Pixar ailesinin bir parçası olacağıma ve hikaye anlatış biçimleri kimseye benzemeyen gerçekten muhteşem sanatçılarla çalıştığıma inanamıyorum. Onları çalışırken izlemek sihirden başka bir şey değil. Her gün kendimi çimdikliyorum.” sözleriyle ifade etti.

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu