En Yeni Film Haberleri

Constantine Keanu Reeves ile Geri Dönüyor!

Yıllardır beklenen haber, sonunda geldi.

Sonunda yıllardır beklenen haber doğrulandı, Keanu Reeves, DC Comics evrenine Constantine olarak geri dönüyor! 2005 yapımı doğaüstü gerilim filmi, orijinal filmin de yönetmeni olan Francis Lawrence’e emanet edilirken; filmin senaryosu Akiva Goldsman tarafından yazılacak. Projenin yapımcılığını ise JJ Abrams ve Hannah Minghella üstleniyor.
Geçtiğimiz yıllarda, “tekrar canlandırmak istediğiniz bir karakter var mı?” sorusuna, Constantine olarak cevap veren Reeves filmin dünyasını çok sevdiğini, ancak şimdiye kadar devam filmi denemeleri için başarılı olamadığını söylemişti.
DC Comics karakterlerinden biri olan John Constantine karakteri “Hellblazer” çizgi roman serisinde karşımıza çıkan bir okült dedektif. Anti-sosyal davranışları ve şiddet eğilimi nedeniyle bir anti-kahraman olan John Constantine, mistik güçler konusunda uzman. İnsanları ele geçiren şeytanları avlıyor ve onları ait oldukları dünyaya geri gönderiyor. 
Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı 2005 yapımı Constatine filmi, ikiz kardeşi Isabel’in ölümünün intihar olmadığını kanıtlayabilmek için özel dedektif John Constantine’e başvuran Angela Dodson’ın (Rachel Weisz) hikayesini anlatıyordu. Constantine, 2014’te Matt Ryan’ın başrolünde yer aldığı bir dizi olarak uyarlanmış, ancak ilk sezon sonunda iptal edilmişti.

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu