En Yeni Film Haberleri

Claire Denis İmzalı Erotik Gerilim “Stars at Noon”dan İlk Fragman!

Filmin başrollerini Margaret Qualley ve Joe Alwyn paylaşıyor.

Fransız yönetmen Claire Denis’nin yeni filmi “Stars at Noon”da (Öğle Güneşinde Yıldızlar) Margaret Qualley ve Joe Alwyn, siyasi yolsuzluk ve uluslararası huzursuzluk zamanında aşkı buluyor. 
Denis Johnson’ın 1986 tarihli, aynı adlı romantik gerilim romanından uyarlanan film, 1980 yılında Nikaragua’da gerçekleşen Sandinist Devrimi’nden kaçmaya çalışan İngiliz iş adamı Daniel (Joe Alwyn) ve Amerikan gazeteci Trish’in (Margaret Qualley) arasındaki romantik ilişkiyi anlatıyor. Filmde ayrıca Benny Safdie, John C. Reilly ve Danny Ramirez gibi isimler rol alıyor. 
Heyecanla beklenen filmin fragmanı, ikilinin yeni başlayan aşk ilişkisini yoğun ve erotik bir tonda gösterirken, Trish’in Daniel hakkındaki gizemleri keşfetmesiyle birlikte gizem ve gerilim duygusu yükseliyor. Filmin ana olay örgüsünü gizli tutan fragman, merak uyandıran bir yapboz kuruyor ve iki başrol arasındaki manyetik aşkın yanı sıra yüksek riskli politik bir dramanın ipuçlarını vererek heyecanı arttırıyor.
Prömiyerini yaptığı Cannes Film Festivali’nde Büyük Ödülü kazanan “Stars at Noon”, bu yıl 7-16 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Filmekimi programında da yer alıyor. Film 28 Ekim’de ise Hulu’da yayınlanacak. 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu