En Yeni Film Haberleri

Cara Delevingne, 2013 Yılındaki Bir Greenpeace Eylemini Anlatan “The Climb” Adlı Gerilim Filminde Rol Alacak

Gerçek bir olaydan uyarlanan film, Shell’in Kuzey Kutbu’ndaki sondaj planlarını protesto eden Greenpeace üyelerinin hikayesini anlatacak.

Beta Cinema, “The Climb” adındaki iklim değişikliği temalı aksiyon filminin haklarını satın aldığını duyurdu. Filmin başrolünü, modellik kariyerine oyunculuğu da ekleyen Cara Delevingne üstlenecek.
Gerçek bir olaydan esinlenen film, petrol şirketi Shell’in Kuzey Kutbu’nda sondaj yapma planlarını protesto etmek için Avrupa’nın en yüksek binası olan, Londra’daki Shard gökdelenine tırmanan bir grup Greenpeace aktivisti kadının hikayesini anlatacak.
2012 yılında Joe Wright’ın yönettiği Anna Karenina ile başlayan oyunculuk kariyerinde Paper Towns, Suicide Squad, Valerian and the City of a Thousand Planets gibi filmlerde rol alarak ilerleyen Cara Delevingne, filmde bu etkileyici protestonun beyni ve kalbi olan gözüpek bir aktivisti canlandıracak.
“The Climb”ın yönetmen koltuğunda oturan Hayley Easton Street, daha önce Justice League, Fantastic Beasts and Where to Find Them, Star Wars: The Force Awakens ve Thor: The Dark World gibi filmlerin görsel efektlerini yönetmişti. “The Climb” Hayley Easton Street’in ilk yönetmenlik denemesi olacak.
Easton Street projeyle ilgili olarak şu ifadelerde bulundu: “Bu projeye olan tutkum sarsılmaz. Benim için mükemmel bir konu ve mükemmel bir teknik zorluk. Son 20 yılda elde ettiğim ve geliştridiğim yetenekleri kullanacağım ‘The Climb’ hayatımın ve şimdiye kadarki işlerimin her aşamasını içeriyor. Bu önemli çevre hikayesini, inanılmaz karakterleri ve nefes kesici aksiyonu ekrana getirecek olmaktan çok heyecan duyuyorum.”

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu