En Yeni Film Haberleri

Çağan Irmak’tan Yeni Film Geliyor: Sevda Mecburi İstikamet

Çağan Irmak, senaryosunu kaleme aldığı yol filminin çekim hazırlıklarına başladı.

Son sinema filmi “Bizi Hatırla”nın dört yıl ardından, sevilen yönetmen Çağan Irmak beyaz perdeye geri dönüyor. Yapım şirketi Orchestra Content’in duyurusunu yaptığı filmin adı “Sevda Mecburi İstikamet” olarak açıklandı. Şu anda ön hazırlık sürecinde hızla ilerleyen filmin çekimleri  çok yakında başlayacak. 
Senaryosu da Çağan Irmak’ın imzasını taşıyan film “Anlatılmamış hikayelerin peşinde, Çağan Irmak ile birlikte yepyeni, sıcacık bir yolculuğa çıkıyoruz… Sevda Mecburi İstikamet yakında sinemalarda!” cümleleriyle duyuruldu. 
1970’lerden 2000’li yıllara uzanan bir yol hikayesinin anlatıldığı “Sevda Mecburi İstikamet”, ünlü bir oyuncunun kızıyla olan yarım kalmış hikayesini tamamlamak için çıktığı yolculuğu neşeli ve sıcak bir üslupla anlatacak. Filmin müziklerini ise Teoman besteleyecek. 
Dağımtıcılığını CJ ENM Türkiye’nin üstlendiği film yeni sezonda sinema salonlarında izleyicyle buluşacak. Yapım sürecine sayılı günler kalan filmin başrolünü kimlerin üstleneceği ve oyuncu kadrosunda hangi isimlerin yer alacağı büyük bir merakla bekleniyor. 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Orchestra Content (@orchestracontent)’in paylaştığı bir gönderi

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu