Kale Film Yapım Haberleri

Bölgesel Bowling Turnuvası

Bölgesel Bowling Turnuvası Afyonkarahisar'da düzenlendi.

Bowling severler Kale Film Yapım’ın düzenlediği etkinlikte buluştu. Afyonkarahisar Afium Outlet ve Eğlence Merkezi-Pinclub Bowling salonunda gerçekleşen karşılaşmada dereceye girenlere ödülleri verildi.

Son 6 yılın ilk Bölgesel Bowling Turnuvası Afyonkarahisar’da düzenlendi. Afyonkarahisar ve çevre illerden 42 oyuncunun katılımı ile başlayan turnuva, en yüksek skor alanların bir üst tura çıktığı merdiven sistemiyle etap etap oynandı. Çok sayıda kişinin ayakta izlediği maçlar büyük heyecan verirken, son etapta Tuncay Deveci ve Kazım Demirkırkan final maçında berabere kaldı. Çekişmeli geçen final maçı tekrar oynanırken karşılaşmayı Tuncay Deveci kazandı.

“GURUR DUYDUK”
Turnuvada 1. olan Tuncay Deveci’ye çeyrek altın, 2. olan Kazım Demirkırkan’a gram altın, 3. olan Eyüp Şahin’e tablet pc, sonraki 5 kişiye ise turnuvadan sonra kullanabileceği ücretsiz oyun verildi. Ayrıca ilk 3 kişiye Afyonkarahisarlı Yazar Melih Maden’in “Kötü” isimli kitabı da bizzat kendisinden hediye edildi. Etkinlik sahibi Kale Film Yapım temsilcisi, Afyonkarahisar’da bu tarz organizasyonların devam edeceğini, olimpik spor olan bowling maçlarına Afyonkarahisar’ın ev sahipliği yapmasından dolayı gurur duyduğunu belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu