En Yeni Film Haberleri

“Black Panther 2″den Yeni Görseller!

“Black Panther: Wakanda Forever”ın yeni görselleri M’Baku, Nakia ve devam filminin yeni karakterlerini öne çıkarıyor.

11 Kasım’da vizyona girecek olan “Black Panther 2″den, karakterlere odaklanan yeni görseller yayınlandı. Resmi adı “Black Panther: Wakanda Forever” olan filmde vefat eden kralları T’Challa’nın yasını tutan ve bu sırada yeni tehditlerle mücadele eden bir Wakanda göreceğiz. Paylaşılan görsellerde karakterlerin hem hüznünü hem de savaşa hazır halini görebiliyoruz. 
Marvel stüdyoları, hayatını kaybeden Chadwick Boseman’ın ardından T’Challa karakterini başka bir oyuncuya devretmeme kararı aldı. Hayranların sevgisini kazanan ve erken vefatıyla herkesi üzen Boseman’ın kaybı, filmde T’Challa’nın kaybı üzerinden hayranları bir kez daha üzecek gibi görünüyor. 
T’Challa olmadan ilerlema kararı alındığında devam filminin hikayesi, serinin diğer karakterlerine daha büyük roller vermek için yeniden şekillendirildi. Devam filminde Shuri’nin (Letitia Wright) ve M’Baku (Winston Duke), Nakia (Lupita Nyong’o), Ramonda (Angela Bassett) ve Okoye’nin (Danai Gurira) önemli bir rol oynaması bekleniyor.
“Black Panther: Wakanda Forever”ın hikayesi, Namor (Tenoch Huerta) ve onun sualtı krallığı Talocan’ın Marvel Sinematik Evreni’ne girmesiyle yukarıda bahsedilen karakterlerin bir savaşa karıştığını görecek. Hafta başında Empire Magazine tarafından paylaşılan bir görselle çok merak edilen Namor karakterine ayrıntılı bir bakış atma imkanı bulmuştuk. Bu savaşta Wakanda’ya destek verecek isimlerden biri de Riri Williams’ı yani namı diğer Ironheart (Dominique Thorne) olacak. 
“Black Panther: Wakanda Forever” 11 Kasım’da sinemalarda!

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu