En Yeni Film Haberleri

“Benden Ne Olur?” Cuma Sinemalarda!

Hazal Kaya, Onur Tuna ve Enis Arıkan’ın rol aldığı komedi filmi “Benden Ne Olur?” bu cuma vizyona giriyor!

Seyircinin içini ısıtacak bir hikayeyle gelen komedi filmi “Benden Ne Olur?” bu cuma vizyona giriyor! Başrolünde sevilen oyuncu Hazal Kaya’nın yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Onur Tuna, Enis Arıkan,  Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci, Elçin Afacan, Cem Belevi ve Tarık Papuççuoğlu gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğundaysa Murat Şenöy oturuyor.
“Benden Ne Olur?” deli dolu bir kadın olan Sertab Bal’ın (Hazal Kaya) maceralarını anlatıyor. İstediği şeyler hakkında sürekli fikir değiştiren, çevresinin ondan beklediği düzenli bir yaşam tarzını bir türlü uygulamaya geçiremeyen Sertab, kimlik arayışında olan genç bir kadındır. Bir gün yanlışlıkla ablası Harika’nın (Nur Fettahoğlu) evini yakmasıyla hayatı bambaşka bir hal alır. Bir anda evsiz ve parasız kalan Sertab, ablasının “Senden hiçbir şey olmaz!” sözü üzerine kendisine bir söz verir. “Benden ne olur herkese göstereceğim” diyerek harekete geçen Sertab’ın ünlü oyuncu Soner ile ilişkisi planlarının alt üst olmasına neden olur.
Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden ikisi, Medyapım ve Ay Yapım’ın güçlerini Dünya devi CJ ENM ile birleştirerek yapımcılığını üstlendikleri “Benden Ne Olur?” aylarca en çok satanlar listesinin zirvesinde yer alan Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli kitabından uyarlandı. Son dönemin en sevilen ve pek çok farklı mecrada büyük ilgi gören kitabı, sinemaya Aslı T. Kızmaz ve Müge Öztürk uyarladı.
“Benden Ne Olur?” 14 Ocak’ta Sinemalarda!

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu