En Yeni Film Haberleri

“Avengers: The Kang Dynasty” Filminin Senaristi Belli Oldu

5. Avengers filmini “Rick and Morty” yazarı Jeff Loveness kaleme alacak.

Marvel Sinematik Evreni’nin 6. fazını sonlandıracak iki Avengers filminden ilki olan “Avengers: The Kang Dynasty” filminin senaryosunu kaleme alacak isim bulundu. Yönetmenliğini “Shang-Chi ve On Halka Efsanesi” filminin yönetmeni Destin Daniel Cretton’ın üstleneceği filmin senaryosunu Jeff Loveness yazacak. 
Emmy Ödüllü Jeff Loveness, Marvel dünyasına 17 Şubat 2023’te vizyona girecek olan “Ant-Man and The Wasp: Quantumania” filmini yazarak girdi. Ayrıca “Rick and Morty” dizisinin ödüllü senaristlerinden biri olan Loveness, talk show sunucusu Jimmy Kimmel’ın televizyon programlarında ve sunduğu Oscar, Emmy gibi ödül törenlerinde de yazarlık yaptı.
Marvel Stüdyoları’nın Disney’in D23 panelinde duyurduğuna göre, “Ant-Man and The Wasp: Quantumania” filmindeki olaylar doğrudan “Avengers: The Kang Dynasty” filmine bağlanacak. Jonathan Majors her iki filmde de ilk kez “Loki” dizisinin ilk sezon finalinde tanıştığımız Kang the Conqueror karakterini canlandıracak.
2025 yılında vizyona girecek olan yeni Avengers filmleri, 4. fazda başlayan, 5. ve 6. fazdaki filmlerle devam edecek olan süreci, yani Marvel’ın “The Multiverse Saga” (Çoklu Evren Efsanesi) olarak adlandırdığı dönemi kapatacak. 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu