En Yeni Film Haberleri

59. Antalya Altın Portakal Film Festivali Biletleri Bugün Satışa Çıkıyor!

1-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin biletleri satışa çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla 1-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali, Türkiye’de ilk kez Antalya’da gösterilecek yarışma filmleri, “Başka Bir Dünya” ve “Özel Gösterimler” bölümlerinde yer alan ve merakla beklenen filmlerle dolu zengin bir programın biletleri bugün satışa çıkıyor.
Festivalde bu yıl gösterimler AKM Aspendos ve Perge salonlarında, Doğu Garajı Kültür Merkezi Salonu’nda, Yıldızların Altında 1 (Karaalioğlu Parkı içi, Eski Atatürk Stadyumu) ve Yıldızların Altında 2 (AKM Doğan Hızlan Kütüphanesi Arkası) açık hava sinemalarında izleyiciyle buluşacak. 
Festival biletleri 24 Eylül saat 13.00’dan (bugünden) itibaren biletix.com üzerinden temin edilebilir. Biletler, 27 Eylül Salı gününden itibaren AKM’de açılacak Biletix gişelerinde de satışa sunulacak. Festivalin bilet ücretleri öğrenci 3TL ve tam 5TL olup, Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nın AKM Aspendos Salonu’nda 14:30 ve 17:00’da yapılacak ilk gösterimleri film ekiplerinin katılımıyla gerçekleşecek. Gösterimlerin ardından AKM Balerin Cafe’de film ekiplerinin katılımıyla söyleşiler düzenlenecek. 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu