En Yeni Film Haberleri

Woody Allen Emeklilik İddialarını Yalanladı

Woody Allen, çıkan haberlerin aksine, emekli olduğunu söylemediğini belirtti.

Woody Allen, bir İspanyol dergisine verdiği röportajda, bir sonraki filminin son filmi olacağını ve emekliye ayrılacağına dair bir ifadede bulunmadığını belirtti ve buna ilişkin söylentileri yalanladı. 86 yaşıdnaki yönetmen, sözlerine açıklık getirmek için aşağıdaki açıklamayı yayınladı: 
“Woody Allen asla emekli olduğunu söylemedi, başka bir roman yazdığını da söylemedi. Sinema deneyimini çok seven biri olduğu için, doğrudan veya çok çabuk bir şeklide yayın platformlarına giden filmler yapmak onun için çok eğlenceli olmadığından film yapmamayı düşündüğünü söyledi. Şu anda emekli olmaya hiç niyeti yok ve 50. filmi olacak olan yeni filmini Paris’te çekmek için çok heyecanlı.”
Karışıklık, Allen’ın Avrupa’da çekilecek “Wasp 22” filminden önce La Vanguardia’ya verdiği ve “İlke olarak benim fikrim, daha fazla film yapmak değil, yazmaya odaklanmak” dediği bir röportajdan çıktı ve hızla yayıldı. Ancak bu Woody Allen’ın sinema sektörünü terk edeceğine yönelik ilk tartışma değil.
Allen Haziran ayında Alec Baldwin ile gerçekleştirdiği ve Instagram’dan canlı yayınlanan röportajında da “bir ya da iki film daha yöneteceğini” ama sinema salonunda film izleme deneyiminin azalması nedeniyle “heyecanının gittiğini” belirtmişti.

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu