En Yeni Film Haberleri

Sony’nin Marvel Filmleri Bir Kez Daha Ertelendi

Madame Web, Kraven the Hunter’ın yanı sıra Garfield, 65 gibi filmlerin vizyon tarihi de değişti.

Sony Pictures, yüksek profilli bir dizi filminin vizyon takviminde değişikliğe gitti. Sony’nin Marvel ile iş birliği içinde, Örümcek Adam Evrenini genişletmek için çektiği “Venom” ve “Morbius”  gibi filmlerden sonra sırada Dakota Johnson’lı “Madame Web” ve Aaron Taylor-Johnson başrollü “Kraven the Hunter” var.
“Kraven the Hunter”ın 13 Ocak 2013 olan vizyon tarihi dokuz ay ileriye atıldı ve filmin seyirciyle buluşacağı yeni tarih 6 Ekim 2023 olarak açıklandı. 6 Ekim’de aslında “Madame Web” vizyona girecekti ancak Kraven’ın bu tarihe kaydırılmasıyla “Madame Web” de beş ay ertelendi ve yeni vizyon tarihi 16 Şubat 2024 oldu. 
Chris Pratt’li “Garfield” filmi de Sony’nin takvim değişikliğinden etkilendi. 16 Şubat 2023’te vizyona girecek olan film 24 Mayıs 2024’e, ABD’deki Anma Günü tatiline kaydırıldı. Ayrıca başrolünü Adam Driver’ın üstlendiği bilim kurgu ve aksiyon filmi “65” 10 Mart 2023’e, “Searching” devam filmi “Missing” ise 24 Şubat 2023’e ertelendi. 
Sony Pictures’ın bundan iki ay önce yaptığı değişikliklerde, “Madame Web”in vizyon tarihi ertelenirken,  isimsiz bir Marvel projesinin de 7 Haziran 2024’e ertelendiği duyurulmuştu. Ancak Sony’nin yeni takvimine göre bu tarihte yeni Karate Kid filmi vizyona girecek. 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu