En Yeni Film Haberleri

Norman Reedus, Tom Hardy’li “The Bikeriders” Filminin Kadrosuna Katıldı

Jeff Nichols imzalı filmde Jodie Comer, Austin Butler, Michel Shannon gibi isimler yer alıyor.

“The Walking Dead” yıldızı Norman Reedus, Jeff Nichols’ın yıldızlarla dolu “The Bikeriders” filminin oyuncu kadrosuna katılan son isim oldu. 1960’lı yıllarda geçen film, Ortabatı Amerika’da başlangıçta iyi amaçlarla kurulan bir motorsiklet kulubünün on yıllık bir süreçte çeteleşmesini anlatacak. 
“The Bikeriders”ın başrollerini Tom Hardy; “Killing Eve”, “The Last Duel” ve “Free Guy” gibi yapımlarda rol alan Jodie Comer ve “Elvis” filmiyle yıldızı parlayan Austin Butler üstleniyor. Filmde ayrıca Netflix’in hit dizisi “The Sandman”in yıldızı Boyd Holbrook, “99 Homes”, “The Shape of Water” gibi filmlerde rol alan Michael Shannon ve “Justified”, “The Little Death” gibi yapımlarda izlediğimiz Damon Herriman rol alıyor. 
“Loving”, “Mud”, “Take Shelter” gibi eleştirmenlerden tam not alan ve ödüllü filmlere imza atan Jeff Nichols, “The Bikeriders”ın senaryosunu da kendisi kaleme aldı. Film, Dnny Lyon’ın 1967 yılında yayınlanan fotoğraf kitabından ilham alıyor. Nichols son olarak “Sessiz Bir Yer” spin-off filmi “A Quiet Place: Day One”ın senaryosunu kaleme aldı. “The Bikeriders”, Nichols’ın 2016 tarihli “Loving” filminden sonraki ilk yönetmenliği olacak. Çekimler bu ay içinde Cincinnati, Ohio’da başlayıyor.

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu