En Yeni Film Haberleri

Deadpool’un Yaratıcısı, “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”ta Fox Karakterlerini Göreceğimizi Doğruladı

X-Men karakterleri, “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” ile Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olabilir.

Marvel Stüdyolarının en büyük solo filmlerinden biri olan “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” Mayıs ayında vizyona giriyor. Filmin vizyon tarihinin yaklaşmasıyla birlikte, uyandırdığı merak ve heyecan da artıyor. Deadpool’un yaratıcısı Rob Liefeld’ın, filmde Fox karakterlerini de göreceğimize ilişkin dedikoduları doğrulaması, yeni Doctor Strange filminden beklentilerimizi iyice arttırdı.
YouTube’da yayınlanan “The Big Thing with Kristian Harloff” programına konuk olan Rob Liefeld, Doctor Strange in the Multiverse of Madness hakkında, filmde birçok Marvel karakterini misafir oyuncu olarak göreceğimiz yönünde çıkan dedikodulardan bahsederek filmin sürekli ekran testlerine sokulduğunu anlattı. Marvel’ın filmi sürekli test etmesinin, filmdeki sürprizlerin internette yayılmasına yol açtığını söyleyen Liefeld, filmin çeşitli versiyonlarını 6 kez gördüğünü anlattı ve filmde Marvel – Fox karakterlerinin karşımıza çıkacağını doğruladı. 
Liefeld’in açıklamalarından anladığımız kadarıyla, Fox’un X-Men serisindeki karakterler, nihayet “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” filmi ile Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olacak gibi görünüyor. Benedict Cumberbatch’in başrolünde yer aldığı filmde karşımıza çıkacağı yönünde söylentiler olan diğer bir Marvel karakteri Tobey Maguire’ın Spider-Man’i olmuştu. Ayrıca Tom Cruise tarafından canlandırılan bir Iron Man varyasyonunun da filmde yer alacağı konuşuluyor. 

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu