En Yeni Film Haberleri

“Black Panther 2″den Yeni Fragman!

Fragmanda yeni Black Panther kostümünü ilk kez görüyoruz.

11 Kasım’da vizyona girecek olan “Black Panther: Wakanda Forever” filimin yeni fragmanı Marvel Stüdyoları tarafından yayınlandı. 2018 tarihli ilk filmi yöneten Ryan Coogler’ın yönetmen koltuğuna geri döndüğü filmde ayrıca; Shuri olarak Letitia Wright, M’Baku olarak Winston Duke, Okoye olarak Danai Gurira, Nakia olarak Lupita Nyong’o, Ramonda olarak Angela Bassett geri dönüyor. Devam filmi ayrıca Namor’u (Tenoch Huerta) Marvel Sinematik Evreni’ne tanıtacak. 
Dördüncü fazın son filmi için Marvel, devasa bir pazarlama kampanyası sürdürüyor. Comic-Con’da yayınlanan ilk fragman, T’Challa’nın (Chadwick Boseman) kaybı ile yas tutan Wakanda’nın bir mutant olduğu doğrulanan Namor ile çatışmaya girmeden önceki duygusal hikayesine odaklanıyordu. Filmle ilgili en büyük sorulardan biri, bir sonraki Black Panther’in kim olacağıydı. İlk fragman, yeni kostümü takdim etti, ancak kostüme tam bir bakış sağlamadı veya vibranyum kostümünün altında kimin olduğunu ortaya çıkarmadı.

Yayınlanan yeni fragman, Marvel’ın Atlantis versiyonu olan Talocan ile Wakanda arasındaki savaşa odaklanıyor ve yeni Black Panther kostümünü giyen kişinin bir süper kahraman inişi yapmasıyla son buluyor. Yeni Black Panther’in kim olacağı açıkça gösterilmese de Shuri’nin bu görevi devralması mümkün görünüyor. 
Fragmanın ana odaklarından biri olan Shuri, devam filminin anlatısının merkezinde olacak. Marvel’ın Shuri’yi Marvel Sinematik Evreni’nin yeni Black Panther’i yaparak karakterini daha da yükseltmesi oldukça mantıklı. Üstelik kostümü giyen kişinin bir kadın olduğu açıkça belli oluyor. Diğer yandan Nakia da bu iş için uygun isim olabilir… 
Yeni Black Panther’in kim olacağını kesin olarak öğrenmek için filmi beklememiz gerekiyor. “Black Panther: Wakanda Forever” 11 Kasım’da sinemalarda!

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu