En Yeni Film Haberleri

Halloween Kills, Peacock’ta Yayınlanacak

Universal’ın Halloween Kills kararı herkesi şaşırttı.

Jamie Lee Curtis’in başrolünde yer aldığı devam filmi Halloween Kills ile ilgili yeni gelişmeler bulunuyor. Açıklamalara göre, sinema ve streaming platformları aracılığıyla gerçekleştirilen hibrit gösterim modeli Halloween Kills’de kullanılacak.
David Gordon Green’in yönetmen koltuğuna oturduğu Halloween serisinin ikinci filmi Halloween Kills, aynı anda hem sinemalarda hem de Peacock’ta gösterime girecek. Universal Pictures ve Peacock’ın NBCUniversal altında bulunduğu biliniyor. Universal Pictures, pandemi döneminde hibrit gösterime geçiş yaparak gişe rakamlarını korumaya çalışmıştı. Ancak şimdilerde sinemalar yeniden hareketlendi. Her ne kadar eski canlılığında olmasa da, sinemaseverler salonlara gidiyor. Ama verilen yeni bir kararla birlikte Halloween Kills, Disney ve Warner Bros’un hatası tekrar edilerek sinemalarda ve Peacock’ta aynı anda gösterime girecek.
Universal yakın zamanda The Boss Baby: Family Business’ı Peacock ve sinemalarda gösterime sokmuştu. Film, dünya çapında 105 milyon dolar hasılat elde etmişti. Şirket bu iyi rakama rağmen, Halloween Kills için hibrit kararını verdi. Jamie Lee Curtis’in başrolünde yer aldığı Halloween Kills, bıçaklı ve maskeli kötü kahramanımızı beyaz perdeye geri getiriyor. Bir türlü ölmek bilmeyen Michael Myers, yeniden Laurie ve ailesinin peşine düşür. Halloween filminde Laurie, kızı ve torunu, Myers’ın elinden kaçtıklarını düşünmüşlerdi. Ama katil yine sağ kurtulmayı başarıyor ve kahramanlarımızın peşine düşüyor.
1970’li yıllarda izleyici karşısına geçmeye başlayan kültleşmiş korku serisi Halloween, 2018 yılında kaldığı yerden devam ettirildi. Üçleme şeklinde planlanan yeni seri Halloween, Halloween Kills ve Halloween Ends’ten oluşuyor. Şimdilerde Halloween Kills için heyecanlı bir geri sayım yapılıyor. Jamie Lee Curtis ve Kyle Richards bir kez daha Michael Myers için geri dönüyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda onlara Anthony Michael Hall, Judy Greer ve Andi Matichak eşlik ediyor. David Gordon Green’in yönetmeni olduğu Halloween Kills’in senaryosu Danny McBride ve Scott Teems tarafından kaleme alındı.
Halloween Kills, Venedik Film Festivali’nde dünya prömiyerini yaptı. 15 Ekim’de ise sinemalarda gösterime girecek.

Kaynak: Beyaz Perde

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu